Aukce 35
> Položka 139
Preisler Jan (1872-1918)
Dívčí akt s kyticí, kolem r. 1905
tužka, akvarel, karton, pasparta, rám
sklo, 14,5 x 16,5 cm
€ 727
sign. PD tužkou JP
139
aukce 35
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 727
dosažená cena
20 000 Kč
Struck Herman (1876-1944)
Die Kunst des Radierens, 1920
140
22 000 Kč / 800 €
vyvolávací cena:
Hofman Vlastislav (1884-1964)
Scénické návrhy k Hamletovi - 15 ks, 1926
141
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Houserová Ivana (*1957)
Objekt, 1997
142
40 000 Kč / 1 455 €
vyvolávací cena:
Libenský Stanislav (1921-2002), Brychtová Jaroslava (*1924)
Polibek, 1958-1963
143
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
320 000 Kč
dosažená cena:
Hlavička Tomáš (*1950)
Mísa Femina, 2013
144
95 000 Kč / 3 455 €
vyvolávací cena:
Vízner František
Rubínová mísa, 1995
145
160 000 Kč / 5 818 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena: