Hofman Vlastislav (1884-1964)
Scénické návrhy k Hamletovi - 15 ks, 1926
tužka, akvarel, běloba, zlatá a stříbrná barva, papír, pasparta, 1 list poškozen
24 x 24 cm
€ 1 018
sign. PD Hofman 1926
141
aukce 35
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 018
dosažená cena
55 000 Kč