Aukce 35
> Položka 165
Slon
Indie, asi 1. třetina 20. stol., červený bronz se zbytky zlacení, podstavec z měkkého dřeva, rituální soška, výška 16,5 cm,Posouzeno sinoložkou Zlatou Černou.
165
aukce 35
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 218
dosažená cena
6 000 Kč
Dvojitá vadžra, zvon, miska na obětní máslo
166
80 000 Kč / 2 909 €
vyvolávací cena:
Dóza s blahopřejným významem
167
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
Bódhisattva
168
70 000 Kč / 2 724 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Rohové osvětlení
169
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Velké rodnokubistické křeslo
170
25 000 Kč / 909 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Sedmiplamenný lustr
171
55 000 Kč / 2 000 €
vyvolávací cena: