Aukce 35
> Položka 202
Lustr
Čechy, 20. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, rozměr 61 x 55 x 55 cm, nepůvodní sklo přiloženo
202
aukce 35
vyvolávací cena
5 500 Kč
€ 200
Stolní lampa
203
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Halabala Jindřich (1903-1978), UP Závody
Stolky hnízdo H 50 - 3 ks
204
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Říha Karel Josef (1893 - 1970)
Funkcionalistická lampa - větší
205
7 500 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
Soška plavkyně
206
1 500 Kč / 55 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Párové odkladní stolky
207
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Říha Karel Josef (1893 - 1970),
Funkcionalistická lampa - menší
208
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena: