Technické světlo
Střední Evropa, 2. třetina 20. stol., velké výklopné technické světlo, lakovaný obecný kov, skleněný kryt, původní funkční halová žárovka Thungsram, délka 48 cm, tělo restaurováno, elektrifikace původní
343
aukce 36
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 109