Šíma Josef (1891-1971)
Pařížská ulice, 1947
lept, papír s reliéfní zn. Elk, 86/300, rám, sklo, 39 x 30 cm, sign. PD tužkou J. Šíma 947, sign. PD v tisku Šsign. LD P. Kotík 35
Provenience: z významné soukromé sbírky.
111
aukce 38
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 719
dosažená cena
22 000 Kč