Šíma Josef (1891-1971)

Pařížská ulice, 1947

lept, papír s reliéfní zn. Elk, 86/300, rám, sklo, 39 x 30 cm, sign. PD tužkou J. Šíma 947, sign. PD v tisku Šsign. LD P. Kotík 35

Provenience: z významné soukromé sbírky.
111 aukce 38

vyvolávací cena 22 000 Kč € 719

dosažená cena 22 000 Kč

pol. č.112
aukce: 38
22 000 Kč / 791 €
vyvolávací cena:
pol. č.113
aukce: 38
4 000 Kč / 144 €
vyvolávací cena:
pol. č.114
aukce: 38
20 000 Kč / 719 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.115
aukce: 38
15 000 Kč / 540 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.116
aukce: 38
28 000 Kč / 1 007 €
vyvolávací cena:
pol. č.118
aukce: 38
8 500 Kč / 306 €
vyvolávací cena: