Aukce 39
> Položka 12
Kreibich Vilém (1884–1955)
Letní nálada, 1908
olej, plátno na lepence, rám, 30 x 34 cm, sign. LU Kreibich 08
Pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
aukce 39
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 365
dosažená cena
12 000 Kč
Radimský Václav (1867–1946)
Listí žloutne (Za vesnicí), kolem r. 1905
13
39
450 000 Kč / 16 423 €
vyvolávací cena:
Pečínka František (1869–1917)
Cesta v polích, kolem r. 1912
14
39
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Kalvoda Alois (1875–1934)
Březový háj u potoka, kolem r. 1920
15
39
135 000 Kč / 4 927 €
vyvolávací cena:
Radimský Václav (1867–1946)
Lekníny za poledního světla,20.–30. léta 20. stol.
16
39
500 000 Kč / 18 248 €
vyvolávací cena:
500 000 Kč
dosažená cena:
Holub Josef (1870–1957)
Večerní krajina
39
16 000 Kč / 584 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Pečínka František (1869–1917)
Stavení
18
39
4 500 Kč / 164 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: