Aukce 39
> Položka 35
Huys Modeste (1874–1932)
Zahradní restaurant
olej, plátno, rám, 50 x 44 cm, sign. PD M. Huys
odhadní cena 140 000–170 000 Kč.
aukce 39
vyvolávací cena
130 000 Kč
€ 4 727
Multrus Josef (1898–1957)
Zátiší s kosatci a broskvemi
36
39
20 000 Kč / 730 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Špála Václav (1885–1946)
Žanda (portrét malířovy choti Jany), 1926
39
190 000 Kč / 6 934 €
vyvolávací cena:
Klápště Jaroslav (1903–1999)
Kubistické zátiší
38
39
8 000 Kč / 292 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Zrzavý Jan (1890–1977)
Zátiší s loďkami, vázami a jablky
39
39
24 000 Kč / 876 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Pelc Antonín (1895–1967)
Dívčí akt – 2 ks
40
39
10 000 Kč / 365 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Pelc Antonín (1895–1967)
Martinik, 1941
41
39
10 000 Kč / 365 €
vyvolávací cena: