Aukce 39
> Položka 67
Beneš Vlastimil (1919–1981)
Ohrada na předměstí, 1967
olej, karton, rám, 18 x 24 cm, sign. PD Beneš 67
aukce 39
vyvolávací cena
39 000 Kč
€ 693
dosažená cena
39 000 Kč
Kolínská Jitka (1930–1992)
Zimní dítě, 1953
68
39
60 000 Kč / 2 190 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří (1939–2009)
Superstar, 2003
69
39
60 000 Kč / 2 190 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří (1939–2009)
Atlet, 1999
70
39
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Mlčoch Zdeněk (1921–1996)
Stadion, 1960
71
39
18 000 Kč / 657 €
vyvolávací cena:
Beneš Vlastimil (1919–1981)
Rypadlo
72
39
25 000 Kč / 912 €
vyvolávací cena:
Kyncl František (1934–2011)
Monostruktura, 1992
73
39
55 000 Kč / 2 007 €
vyvolávací cena: