Aukce 39
> Položka 75
Kubíček Jánuš (1921–1993)
Abstraktní kompozice, 1965
tempera, kvaš, plátno na lepence, rám, 30,5 x 33,5 cm, sign. LN Jánuš Kubíček, zn. na rubu Jánuš Kubíček, 1965
75
aukce 39
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 387
dosažená cena
85 000 Kč
Matal Bohumír (1922–1988)
Bez názvu, 1970
76
39
80 000 Kč / 2 920 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Bez názvu, 2009
77
39
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří (1914–2002)
Pocta Boudelairovi, 1972
78
39
7 500 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří (1914–2002)
Pocta Boudelairovi, 1972
79
39
7 500 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Bez názvu, 1970
80
39
8 000 Kč / 292 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Bez názvu, 1972
81
39
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena: