Aukce 39
> Položka 103
Ranný Michal (1946–1981)
Strom, 1977
akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 21 x 17,5 cm, sign. PD vtlač. zn. 22.1.77
103
aukce 39
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 438
dosažená cena
13 000 Kč
Kokolia Vladimír (*1956)
Za ohradou, 1989
104
39
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Hliněnský Robert (1908–1979)
105
39
16 000 Kč / 584 €
vyvolávací cena:
Hliněnský Robert (1908–1979)
Zrcadlení, 1964
106
39
18 000 Kč / 657 €
vyvolávací cena:
Rada Vlastimil (1895–1965)
Zimní krajina, 1946
107
39
38 000 Kč / 1 387 €
vyvolávací cena:
Panuška Jaroslav (1872–1958)
Svatohorské sady
108
39
35 000 Kč / 1 277 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
Mervart Augustin (1889–1968)
Poslední sníh, 1920
109
39
75 000 Kč / 2 737 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: