Aukce 39
> Položka 120
Procházka Jaro (1888–1949)
Zimní pohled na Malou Stranu
olej, plátno, rám, 78,5 x 69 cm, sign. UD Jaro Procházka
120
aukce 39
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 730
dosažená cena
26 000 Kč
Milén Eduard (1891–1976)
Podzimní slunce
121
39
30 000 Kč / 1 095 €
vyvolávací cena:
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Periferie, 1927
122
39
90 000 Kč / 3 272 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
Rabas Václav (1885–1954)
Zátiší s rybami, 1937
123
39
90 000 Kč / 3 285 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Kovařík Hubert (1888–1948)
Zátiší s rybami, 1938
124
39
10 000 Kč / 365 €
vyvolávací cena:
Hejna Václav (1914–1985)
Kytice, 1939
125
39
22 000 Kč / 803 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Wiesner Richard (1900–1972)
Zátiší s hrozny
126
39
16 000 Kč / 584 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena: