Šimotová Adriena (1926–2014)
Jiří Šindler – Sny, 2004
4 litografie, papír, 204/222, obálka, pouzdro, 20,9 x 15,9 cm, sign. v tiráži Jiří Šindler, Adriena Šimotová, Pavel Křepela, Vydal Pavel Křepela, svázala Eliška Čabalová 2004.,
280
aukce 39
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 146
dosažená cena
4 000 Kč