Lhoták Kamil (1912–1990)
Kužel a míč (a mraky), 1969
tempera, lak, plátno, pasparta, rám, sklo, 15 x 14 cm,sign. LD Kamil Lhoták 1969
odhadní cena 200 000–250 000 Kč. Provenience: Pozůstalost Jaroslava Endršta. V soupisu obrazů Kamila Lhotáka uvedeno pod č. 1452/18.
24
aukce 41
vyvolávací cena
180 000 Kč
€ 6 545
dosažená cena
230 000 Kč