Mucha Alfons (1860–1939)
Jaro, 1896
litografie, původní vyřezávaná pasparta, rám, sklo, 42 x 14,5 cm, sign. v tisku Mucha, zn. Printemps
Lit.: Katalog výstavy Alfons Mucha, Český mistr Belle Epoque. Moravská galerie Brno 2009, s. 116.
80
aukce 41
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 018