serigrafie, 49/50, 45/50, 44/50, papír, 44 x 48,5 cm, sign. PD tužkou Thepot 69
Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. Francouzský umělec F. R. Thepot (1925–2003), vzděláním samouk, rozvíjel v 50. a 60. letech 20. stol. umění spadající do širokého mezinárodního proudu geometrické abstrakce. Vystavoval na významných skupinových výstavách po celém světě, samostaně vystavoval v Paříži, Brugách, Bruselu, a Torontu.