Aukce 43
> Položka 77
Horký František (1879–1936)
Promenáda v parku
olej, plátno, rám, 82 x 73 cm, sign. PD F. Horký, na rubu rámu 2 nečitelné nálepky
77
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 925
dosažená cena
90 000 Kč
Kosárek Adolf (1830–1859)
Horská krajina s jezerem
78
43
140 000 Kč / 5 181 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
Brechler Vojtěch (1826–1890)
Pohoří v Leidenu, kolem r. 1850
79
43
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Dívka s květy – nástěnné svítidlo
80
43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
Lampa se skleněnými muglemi
81
43
14 000 Kč / 518 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Johann Oertel, fa
Dóza s múzami
82
43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
Ženíšek Josef (1855–1944)
Odpočívající dívka
83
43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena: