Dívka s květy – nástěnné svítidlo
Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., litý zlacený bronz, jemně cizelovaný, černě mořené dřevo, tělo ve tvaru dívčího poloaktu nese dvě štíhlá ramena s tulejkami ve tvaru zvonků, výška 52 cm
80
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 592