Aukce 44
> Položka 177
Obrovský Jakub (1892–1949)
Kytice (Vojkovice), 1938
olej, překližka, rám, 73 x 63 cm, sign. PD Obrovský 38, na rubu ručně psaný dopis J. Obrovského z 15.VI. 1943
177
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 1 258
Lolek Stanislav (1873–1936)
Trh v Uherském Hradišti, 1920
178
24 000 Kč / 888 €
vyvolávací cena:
Kalvoda Alois (1875–1934)
Jezero na kraji lesa, 1915
179
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Benda Břetislav (1897–1983)
Dívčí akt, 1941
180
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Langer Karel (1878–1947)
Veselá společnost
181
65 000 Kč / 2 406 €
vyvolávací cena:
Boháček Karel (1886–1928)
Cesta úvozem, 1917
182
26 000 Kč / 962 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Kammerer Marcel (1878–1959), Thonet
Secesní květinový stolek 44
183
19 000 Kč / 703 €
vyvolávací cena: