Vosecký Ivan (*1963)

Zahradník, 1996

olej, plátno, 92 x 105 cm, sign. na rubu Ivan Vosecký 96, papírový štítek Nadace pro současné umění Praha

Provenience: Soubor pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. stol. zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum Nadace. Sorosovo centrum současného umění v Praze (SCSU) bylo jedním z 15 středisek založených ve střední a východní Evropě ze soukromé iniciativy George Sorose na začátku 90. let.

76 aukce 45

vyvolávací cena 90 000 Kč € 3 346

dosažená cena 90 000 Kč

pol. č.77
aukce: 45
8 000 Kč / 297 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.78
aukce: 45
3 000 Kč / 112 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.79
aukce: 45
140 000 Kč / 5 204 €
vyvolávací cena:

pol. č.80
aukce: 45
14 000 Kč / 520 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.81
aukce: 45
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.82
aukce: 45
7 000 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: