Aukce 45
> Položka 105
Matal Bohumír (1922–1988)
Bez názvu, 1981
olej, dřevěná deska, autorský rám, 23,5 x 11 cm, sign. UD Matal 81
Provenience: Z pozůstalosti autora.
105
aukce 45
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 558
dosažená cena
22 000 Kč
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Muži s lopatami, 1939
106
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena:
Kotík Jan (1916–2002)
Bez názvu, 1982
107
16 000 Kč / 595 €
vyvolávací cena:
Kovařík Slavoj (1923–2003)
Abstrakce, 1986
108
10 000 Kč / 372 €
vyvolávací cena:
Fila Rudolf (1932–2015)
Z barokního cyklu, 1991
109
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
Kopecký Bohdan (*1928)
Domy poddolované, 1974
110
60 000 Kč / 2 230 €
vyvolávací cena:
Hudeček František (1909–1990)
Úkryt, 1974–75
111
135 000 Kč / 5 019 €
vyvolávací cena: