Aukce 45
> Položka 147
Schadt Karel (1888–1955) připsáno
Předjarní krajina
olej, plátno, rám, 70,5 x 101 cm
147
aukce 45
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 558
Kozák Václav (1889–1969)
Letní krajina před bouřkou
148
4 000 Kč / 149 €
vyvolávací cena:
Slavíček Jan (1900–1970)
Krajina
149
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Mach Václav Hynek (1882–1958)
Matka s dítětem
150
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena:
Velký závěsný secesní lustr
151
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
Liebermann Ferdinand, Rosenthal, fa
Putti s květinami
152
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Dívka s husou
153
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: