Aukce 46
> Položka 2
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1970
koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 26,5×47 cm, sign. PD JK 70.
Provenience: Soukromá sbírka, získáno od Jiřího Koláře.
2
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 1 303
dosažená cena
34 000 Kč
Hoffmeister Adolf 1902–1973
Pes, 1965
3
46
9 000 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1972
4
46
44 000 Kč / 1 686 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1972
5
46
44 000 Kč / 1 686 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Keithová Oldřiška 1921–2003
Reliéf – Z cyklu stél
6
46
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Proměna, 1975
7
46
60 000 Kč / 2 300 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Toyen 1902–1980
Svatokrádežný les, 1970
8
46
16 000 Kč / 613 €
vyvolávací cena: