Aukce 46
> Položka 28
Hudeček František 1900–1990
Člověk ve městě, 1946
tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 21×10,5 cm, sign. PD Fr. Hudeček 46
28
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 345
Janoušková Věra 1922–2010
Košilka, 90. léta 20. stol.
29
46
320 000 Kč / 12 265 €
vyvolávací cena:
360 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1974
46
40 000 Kč / 1 533 €
vyvolávací cena:
Trinkewitz Karel 1931–2014
Kniha, 80.–90. léta 20. stol.
46
18 000 Kč / 690 €
vyvolávací cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Černobílá struktura
32
46
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Kompozice
46
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kolářová Běla 1923–2010
Variace na dva trojúhelníky IV., 1968
46
280 000 Kč / 10 732 €
vyvolávací cena:
1 600 000 Kč
dosažená cena: