Hudeček Antonín 1872–1941
Krajina s břízami, 1910–1914
olej, lepenka, rám, 65×100 cm, sign. PD A. Hudeček
Odhadní cena 160 000–200 000 Kč. Pravost díla potvrdil PhDr. Michael Zachař. Obraz pochází z raného plenérového Hudečkova období v Policku. Lit.: A. Matějček, Antonín Hudeček. Melantrich 1947, srov. foto č. 88.
136
vyvolávací cena
140 000 Kč
€ 5 366