Párové vázy
tištěná nadglazurní značka, Čechy, 20. léta 20. stol., glazovaná bělnina, s černě malovaným a zlaceným dekorem, celoplošný reliéfní dekor se stylizovaným rostlinným motivem, výška 25,5 cm, dvě vlasové trhliny (1 vlasová trhlina opravena)
249
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 153