punc. značka pro cizí zboží z r. 1902, německý punc, Německo, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 345,60 g, vysoká jednoduchá váza s hladkou patkou, dekorována prstencem s plastickým dekorem ve stylu německé secese, výška 24,5 cm
88
aukce 47
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 313