Aukce 48
> Položka 148
Skandinávské křeslo
Skandinávie, 60./70. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, polstrování s koženým čalouněním, rozměr 102 × 50 × 62 cm
148
aukce 48
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 864
dosažená cena
26 000 Kč
Sutnar Ladislav 1897–1976, Družstevní práce, Krásná jizba
Tác s paprskovým dekorem
149
48
2 500 Kč / 98 €
vyvolávací cena:
Vysoké sedátko
150
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
Barový stolek
151
48
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
Lustr s lipovými lístky
152
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Brož
153
48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Preissig Vojtěch 1873–1944
Slovácko, 1909
154
48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena: