Anderle Jiří (*1936)

II Sorriso

litografie, papír, pasparta, rám, sklo

47 x 31 cm

sign. PD tužkou Jiří Anderle, UD II Sorriso, zkušební tisk

1 aukce 0

vyvolávací cena 0 Kč