Aukce 49
> Položka 207
Funkcionalistická stropnice
Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné sklo, dřevo (drobně poškozeno), kruhové svítidlo se stupňovaným kovovým okružím s vypouklým stínidlem, průměr 40 cm
207
aukce 49
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 353
Podstavec
208
16 000 Kč / 626 €
vyvolávací cena:
Frank Josef 1885–1967
Thonet-Mundus AG
209
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
Stolní lampa s husím krkem
210
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Sedátko
211
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Servírovací stolek s tácem
212
20 000 Kč / 784 €
vyvolávací cena:
Funkcionalistický lustr
213
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena: