Uzávěry vinných lahví – 2 ks
Německo, 1. třetina 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost brutto 65,20 g, kruhová zátka s mistrov. zn. JB a německým puncem, jemný kladívkový dekor (průměr 5 cm), kulovitá zátka s mistrov. zn. GK (výška 4,2 cm)
52
aukce 50
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 308
dosažená cena
17 000 Kč