Aukce 50
> Položka 158
Kaván František 1966–1941
Rozkvetlá louka, kolem r. 1930
olej, karton, rám, sklo, 25 × 36,5 cm, sign. LD Kaván
158
aukce 50
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 848
Váza s kosatci
159
50
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
160
50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
Thonet, fa
Čtecí stolek
161
50
22 000 Kč / 848 €
vyvolávací cena:
Stropnice
162
50
8 000 Kč / 308 €
vyvolávací cena:
Švec Otakar 1892–1955
Vítkov Statečnost
163
50
13 000 Kč / 501 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Párové secesní vázy
164
50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena: