Aukce 10
> Položka 183
Manžetové knoflíky v původní etuji
Rak.-uher. punc AV pro cizí zboží 800/1000, Střední Evropa, 2. pol. 19. stol., stříbro, hmotnost brutto 8,50 g, jemný rytý dekor, uprostřed vsazen kruhový opál, 2 cm
183
aukce 10
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 87
Váza s víkem
75
4
15 000 Kč
vyvolávací cena:
Míšeň čajová souprava - 11ks
76
4
25 000 Kč
vyvolávací cena:
33 000 Kč
dosažená cena:
Buldoček Rosenthal
77
4
4 500 Kč
vyvolávací cena:
Tygr Rosenthal
78
4
9 500 Kč
vyvolávací cena:
Pes Rosenthal
79
4
11 500 Kč
vyvolávací cena:
Štěně Rosenthal
80
4
6 000 Kč
vyvolávací cena: