Aukce 4
> Položka 131
Žena Rosenthal
značeno modelérem A. Daumiller, značka Rosenthal Kunstabteilung, výrobní číslo 1615, Německo, Selb, 40. léta 20. stol., biskvit, výška 39,5 cm
131
aukce 4
vyvolávací cena
6 000 Kč
dosažená cena
6 000 Kč
Dvojplamenná lampa
132
4
15 000 Kč
vyvolávací cena:
Lustr ve stylu Art Deco
133
4
3 500 Kč
vyvolávací cena:
Kuřácký stolek malý
134
4
6 000 Kč
vyvolávací cena:
Kuřácký stolek velký
135
4
7 500 Kč
vyvolávací cena:
Mocca stolek se třemi nožkami
136
4
5 500 Kč
vyvolávací cena:
Křesla - Vídeňská secese - 2ks
137
4
25 000 Kč
vyvolávací cena: