Mísa s plastickou květinovou bordurou
Střední Evropa, 1. pol. 20. stol., stříbro, ryzost 880/1000, hmotnost 198,70
g, výška 4 cm, Ć 19 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
1
aukce 5
vyvolávací cena
2 700 Kč
dosažená cena
2 700 Kč