Vázička s plastickým dekorem čínských chryzantén
puncováno 800/100, zn. čínským raženým znakem, zn. mistra Luenwo, konec 19.
stol., stříbro, úzké kuželovité tělo se zvlněným lemem, podstava z kulovité
čiré skleněnné kupy, výška 23,5 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
aukce 5
vyvolávací cena
12 500 Kč