Aukce 6
> Položka 3
Tác s šesti medailony
zn. DD, puncováno 800/1000, Rakousko, po r. 1925, stříbro, hmotnost 485,60 g, vložené mince z 18. a 19. stol., rozměry 25,5 × 19 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
3
aukce 6
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 310
Mísa s plastickým dekorem
4
6
14 000 Kč / 450 €
vyvolávací cena:
Secesní malířský stojan
5
6
9 500 Kč / 300 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Secesní nástolec s plastikou dívky se dvěma miskami
6
6
14 000 Kč / 450 €
vyvolávací cena:
Nástropní svítidlo
7
6
4 500 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
Cestovní souprava v dřevěné kazetě
8
6
11 000 Kč / 350 €
vyvolávací cena:
Křeslo vídeňská secese
9
6
30 000 Kč / 940 €
vyvolávací cena: