Terina s rostlinným a figurálním dekorem
žlutá podglaz. zn., Francie, 1. třetina 19. stol., fajáns, pestrý malovaný dekor, podstavec se 4 nožkami, 2 ucha, víko s plastickým úchytem ve tvaru jablka, výška 20 cm, 1 min. oťuk na uchu
Provenience: pozůstalost Jaroslava Verise (Zamazala).
168
aukce 6
vyvolávací cena
3 800 Kč
€ 120
dosažená cena
4 800 Kč