Aukce 7
> Položka 15
Kleště na cukr s tepaným dekorem
zn. AP, německý punc 800/1000, dovozový punc AV od r. 1902, Německo, pozdní 19. stol., stříbro, hmotnost 11,50 g, délka 9,5 cm
15
aukce 7
vyvolávací cena
500 Kč
€ 15
dosažená cena
500 Kč
Svícen s plastickým dekorem růží
16
7
5 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Cena J. A. Bati – Střelecký pohár
7
2 100 Kč / 70 €
vyvolávací cena:
Čtyřlaločná vázička
18
7
1 500 Kč / 50 €
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:
Secesní žardiniéra se dvěma uchy a tepaným dekorem lískových oříšků
19
7
39 000 Kč / 1 265 €
vyvolávací cena:
41 000 Kč
dosažená cena:
Sklenice
7
500 Kč / 15 €
vyvolávací cena:
Dózička s figurálním výjevem
21
7
7 000 Kč / 230 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena: