Aukce 7
> Položka 100
Procházka Antonín
Plastika koně
vyryto Ant. Procházka, Čechy, 1. pol. 20. stol., sádra, malováno, výška 28,5 cm, délka 31,5 cm, restaurováno
100
aukce 7
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 80
dosažená cena
2 500 Kč
Thonet
Židle Thonet
101
7
32 000 Kč / 1 040 €
vyvolávací cena:
Sandrik, Slovensko
Likérová souprava s tepaným dekorem ve stylu Art Deco
102
7
8 500 Kč / 280 €
vyvolávací cena:
Stojan na květiny
103
7
5 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
Karafa a 6 likérek s broušeným florálním dekorem
104
7
1 500 Kč / 50 €
vyvolávací cena:
Mísa
105
7
1 000 Kč / 35 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Brož s mašlí
106
7
2 500 Kč / 80 €
vyvolávací cena: