Miska na vizitky s dívkou v jezeře
nečitelné puncy, punc pro cizí zboží po r. 1902, Rakousko-Uhersko, poč. 20. stol., stříbro, hmotnost 258,50 g, plastický, tepaný a rytý dekor jezera s odrazem slunce, délka 18,5 cm
21
aukce 8
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 286