Rosenthal
Misky ve tvaru kapky – 6ks
podglaz. zn. Rosenthal, Selb-Plössberg Germany, PUZZLESCHALE ges. gesch., Německo, 60. léta 20. stol., porcelán, malováno, délka 14 cm, nepoškozeno
231
aukce 8
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 111
dosažená cena
4 000 Kč