Rosenthal

Misky ve tvaru kapky – 6ks

podglaz. zn. Rosenthal, Selb-Plössberg Germany, PUZZLESCHALE ges. gesch., Německo, 60. léta 20. stol., porcelán, malováno, délka 14 cm, nepoškozeno

231 aukce 8

vyvolávací cena 3 500 Kč € 111

dosažená cena 4 000 Kč

pol. č.1
aukce: 9
65 000 Kč / 2 226 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 9
35 000 Kč / 1 199 €
vyvolávací cena:
pol. č.3
aukce: 9
12 000 Kč / 411 €
vyvolávací cena:
15 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 9
2 500 Kč / 86 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 9
4 000 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 9
8 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena: