Aukce 9
> Položka 86
Kroužek na ubrousky s aplikací růže
punc AV, ryzost 800/1000, Střední Evropa, pozdní 19. stol., stříbro, částečně pozlaceno, hmotnost 54, 00 g, tepaný kladívkový dekor, nerytá kartuše, O 5 cm
86
aukce 9
vyvolávací cena
2 700 Kč
€ 92
Pohárek s hebrejským nápisem v kartuši
87
9
3 800 Kč / 130 €
vyvolávací cena:
15 500 Kč
dosažená cena:
Pohárek s vedutou Moskvy
88
9
3 000 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Pohárek s hebrejským nápisem
89
9
4 000 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Pohárek v montáži s prolamovaným festonovým dekorem
90
9
1 500 Kč / 51 €
vyvolávací cena:
Pár slánek na 3 nožkách ve tvaru vinné révy
91
9
3 000 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
Pohár s víkem
92
9
4 000 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena: