Slánka ve tvaru labutě s odklápěcími křídly
zn. AB, Střední Evropa, pozdní 19. stol., stříbro 835/1000, hmotnost 104,90 g, čiré broušené sklo, miska na pepř a sůl, výška 7 cm Přložen Odborný posudek puncovního úřadu.
97
aukce 9
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 120
dosažená cena
4 700 Kč