Aukce 10
> Položka 196
Stojánek na štětce s opicemi
Čína, pozdní 19. stol., mastek, rytý a řezaný plastický a prolamovaný dekor se zvířecími motivy, 3 hluboké misky, délka 24,5 cm, výška 13 cm, část. poškozeno
196
aukce 10
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 122
Dóza s víčkem a pestrým květinovým dekorem
112
9
7 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
Šperkovnice ve tvaru egyptského chrámu
113
9
2 500 Kč / 86 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
Moka souprava v původní kazetě – 6 ks
114
9
12 500 Kč / 428 €
vyvolávací cena:
Moser
Džbán
115
9
1 800 Kč / 62 €
vyvolávací cena:
3 200 Kč
dosažená cena:
Moser
Džbán
116
9
3 000 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
4 200 Kč
dosažená cena:
Moser
Nápojová a kompotová souprava typ „Royal“ – 39 ks
117
9
9 500 Kč / 375 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena: