Pohár s drahými kameny
nečitelná mistrov. zn., 2. čsl. punc 835/1000, Čechy, 1928–1941, stříbro, hmotnost brutto 214,00 g, vsazeny 2 chryzoprasy a 2 jaspisy, hluboký pohár, uvnitř pozlacen, dutá válcová noha, výška 10 cm
148
aukce 9
vyvolávací cena
11 000 Kč
€ 377
dosažená cena
11 000 Kč