Janák Pavel
Přátelská moka souprava s podnosem – 9 ks
zelená podglaz. zn. Schnabel-Desná, Čechy, 20. léta 20. stol., porcelán, černooranžový geometrický dekor, zlaceno, 6 ks: podnos, konvička, cukřenka, mléčenka, 2 šálky s podšálky, vlasová trhlina na šálku, víčko konvice odborně restaurováno Lit.: Český kubismus 1991, s. 288, č. k. 244, varianta dekoru.
180
aukce 9
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 685
dosažená cena
44 000 Kč