Eichwald
Párové secesní květináče
vtlač. zn. Eichwald, Čechy, Dubí u Teplic, poč. 20. stol., keramika, poloplastický a malovaný festonový dekor, zelený fond, výška 15,5 cm, nepoškozeno
186
aukce 9
vyvolávací cena
10 500 Kč
€ 360
dosažená cena
12 500 Kč