Aukce 9
> Položka 190
Konvice s víčkem
Střední Evropa, pozdní 19. stol., litý cín, válcový tvar, reliéfně tvarovaná hubička, výška 22,5 cm, lehce poškozeno
190
aukce 9
vyvolávací cena
1 000 Kč
€ 34
dosažená cena
1 500 Kč
Nádoba na víno s víkem
191
9
15 000 Kč / 514 €
vyvolávací cena:
Zahradní pítko
192
9
12 000 Kč / 411 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
Kutálek Jan
Dekorativní závěsný talíř rybička
193
9
3 000 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
Kutálek Jan
Dekorativní závěsné PF – 2 ks
194
9
1 800 Kč / 62 €
vyvolávací cena:
Autíčka – 2 ks
195
9
2 000 Kč / 68 €
vyvolávací cena:
Opička hrající na činely
196
9
1 800 Kč / 62 €
vyvolávací cena: