Aukce 9
> Položka 194
Kutálek Jan
Dekorativní závěsné PF – 2 ks
sign. KUTÁLEK, Čechy, 1979 (kulturista), 1981 (koníček), pálená glazovaná hlína, výška 12 a 11 cm, nepoškozeno
194
aukce 9
vyvolávací cena
1 800 Kč
€ 62
Autíčka – 2 ks
195
9
2 000 Kč / 68 €
vyvolávací cena:
Opička hrající na činely
196
9
1 800 Kč / 62 €
vyvolávací cena:
Šplhající cirkusová opička
197
9
2 200 Kč / 75 €
vyvolávací cena:
Tockstein J.
Váza „Vánoční hvězda“
198
9
5 000 Kč / 171 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Prokop J.
Váza „Flora“
199
9
4 000 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Skalický K., Vyškov
Nádoba na potraviny s uchem a víčkem
200
9
3 000 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
3 300 Kč
dosažená cena: